Lyngenturneringa lørdag
Postet av Lyngen/Karnes IL den 19. Apr 2006
Siste del av vårens Lyngenturnering går lørdag og søndag. Her er programmet for lørdagen, for lillegutter, jenter og lillejenter. Oppdatert og justert per torsdag kl. 14.40!!
LYNGEN-TURNERINGA V-2006 | ||||||
NB! JUSTERT OPPSETT | ||||||
LØRDAG 22. APRIL 2006 | ||||||
Lillegutter (lg): | Lyngen/Karnes/Furuflaten 1, Lyngen/Karnes/Furuflaten 2, Lyngstuva, | |||||
Rotsundelv, Havørn, Mårfjell 1, Mårfjell 2, Olderdalen, Nordkjosbotn | ||||||
Bane A - nærmest utgang | ||||||
Bane B - bortest | ||||||
KAMP | KLASSE | BANE | KLOKKA | LAG | ||
1 | lg | A | 09:40 | Lyngstuva | - | LK/FIL 2 |
2 | lg | B | 09:40 | Olderdalen | - | LK/FIL 1 |
3 | lg | A | 10:00 | Mårfjell 2 | - | Rotsundelv |
5 | lg | A | 10:20 | Havørn | - | Mårfjell 1 |
7 | lg | A | 10:40 | Lyngstuva | - | Nordkjosbotn |
8 | lg | A | 11:00 | Rotsundelv | - | LK/FIL 1 |
9 | lg | B | 11:00 | Mårfjell 2 | - | LK/FIL 2 |
10 | lg | A | 11:20 | Mårfjell 1 | - | Olderdalen |
13 | lg | A | 12:00 | Havørn | - | Rotsundelv |
14 | lg | B | 12:00 | Nordkjosbotn | - | LK/FIL 2 |
15 | lg | A | 12:20 | Mårfjell 1 | - | Lyngstuva |
16 | lg | B | 12:20 | Mårfjell 2 | - | LK/FIL 1 |
19 | lg | A | 13:00 | Olderdalen | - | Nordkjosbotn |
20 | lg | B | 13:00 | Havørn | - | LK/FIL 2 |
21 | lg | A | 13:20 | Mårfjell 1 | - | LK/FIL 1 |
22 | lg | A | 13:40 | Olderdalen | - | Mårfjell 2 |
23 | lg | B | 13:40 | Rotsundelv | - | Nordkjosbotn |
26 | lg | A | 14:20 | Havørn | - | Lyngstuva |
LYNGEN-TURNERINGA V-2006 | ||||||
LØRDAG 22. APRIL 2006 | NB! JUSTERT OPPSETT | |||||
Lillejenter (lj): | Lyngen/Karnes/Furuflaten, Fløya, Havørn, Nordkjosbotn | |||||
Bane A - nærmest utgang | ||||||
Bane B - bortest | ||||||
KAMP | KLASSE | BANE | KLOKKA | LAG | ||
4 | lj | B | 10:00 | LK/FIL | - | Nordkjosbotn |
6 | lj | B | 10:20 | Fløya | - | Havørn |
11 | lj | B | 11:20 | Nordkjosbotn | - | Fløya |
12 | lj | B | 11:40 | Havørn | - | LK/FIL |
17 | lj | A | 12:40 | Nordkjosbotn | - | Havørn |
18 | lj | B | 12:40 | LK/FIL | - | Fløya |
24 | lj | A | 14:00 | Nordkjosbotn | - | LK/FIL |
25 | lj | B | 14:00 | Havørn | - | Fløya |
LØRDAG 22. APRIL 2006 | |||||
Jenter (j): | |||||
Pulje A: | Ulfstind 1, LK/FIL, Stakkevollan, Gibostad | ||||
Pulje B: | Krokelvdalen, LK smg., Slettaelva, Ulfstind 2 | ||||
KAMP | PULJE | KLOKKA | LAG | ||
1 | A | 14:40 | Ulfstind 1 | - | LK/FIL |
2 | B | 15:00 | Krokelvdalen | - | LK smg. |
3 | A | 15:20 | Stakkevollan | - | Gibostad |
4 | B | 15:40 | Slettaelva | - | Ulfstind 2 |
5 | A | 16:00 | LK/FIL | - | Stakkevollan |
6 | B | 16:20 | LK smg. | - | Slettaelva |
7 | A | 16:40 | Gibostad | - | Ulfstind 1 |
8 | B | 17:00 | Ulfstind 2 | - | Krokelvdalen |
9 | A | 17:20 | LK/FIL | - | Gibostad |
10 | B | 17:40 | LK smg. | - | Ulfstind 2 |
11 | A | 18:00 | Ulfstind 1 | - | Stakkevollan |
12 | B | 18:20 | Krokelvdalen | - | Slettaelva |
SLUTTSPILL | |||||
13 | 7. plass | 18:40 | A4 - LK smg. | ||
14 | Semifinale | 19:00 | A1 - B2 | ||
15 | Semifinale | 19:20 | A2 - B1 | ||
16 | 5. plass | 19:40 | A3 - B3 | ||
17 | Bronsefinale | 20:00 | Taper 14 - Taper 15 | ||
18 | Finale | 20:20 | Vinner 14 - Vinner 15 | ||
LK smågutter deltar på siden av konkurransen. | |||||
Laget plasseres sist på tabellen i pulje B. | |||||
Resultatet i kampene mot laget teller for de andre lagene. |
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Lyngen/Karnes IL
Sesongstart: Treneren har ordet!
20.04.2024
G15-laget samarbeider seg til seier
08.04.2024
Knepent tap i iskald treningskamp
04.04.2024
Uavgjort i Garfjells comeback
20.03.2024