L/K-avgang:
Postet av Lyngen/Karnes IL den 4. Aug 2013
Steffen til Senja på lån
L/Ks storscorer prøver lykken i allnorsk fotball.
Steffen Dreyer har spilt de siste kampene for L/K etter å ha vært i tenkeboksen ift. videre fotballsatsing i vår. Steffen har ikke lagt skjul på at han har ønsket å prøve seg høyere opp i divisjonssystemet - åtte år etter at han spilte allnorsk fotball med L/K. Nå får han sjansen når han går på lån til FK Senja - som skal kjempe for å unngå nedrykk fra 2. divisjon.
Tidenes L/K-toppscorer spilte høståpningskampen mot Norild forrige helg, men i løpet av uka var klubbene enige om en overgang for spissen. Selv om L/K svekkes offensivt, så blir det spennende å se hva Steffen kan utrette i 2. divisjon i høst.
Bortsett fra et lite opphold i Nordkjosbotn høsten 2010 - vinteren 2011, så har ikke Steffen spilt seniorfotball for andre klubber enn L/K. Låneperioden går ut sesongen 2013 og vi ønsker Steffen lykke til i blått!
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Lyngen/Karnes IL

Bjørn Olsen ferdig - Løvland tar over
30.06.2025

Sápmi-guttene klare for semifinale
29.06.2025

Mareritt på Tønsnes
25.06.2025

Trasig start på gress-sesongen
22.06.2025

Solid andre omgang mot Fløya
16.06.2025

Tap for topplaget
08.06.2025