LYNGENTURNERINGA - Nytt oppsett!!

Postet av Lyngen/Karnes IL den 17. Apr 2007

Her finner du kampoppsettet for turneringen i Lyngenhallen lørdag 21. april - lillegutter, lillejenter og jenter. OBS! Nytt oppsett per onsdag morgen for lilleguttklassen!

LØRDAG 21. APRIL 2007

Lillegutter (lg): Lyngen/Karnes 1, Lyngen/Karnes 2, Skibotn, Rotsundelv, Nordkjosbotn,
Lyngstuva, Tromsdalen, Ramfjord 1, Ramfjord 2, Mellembygd, Mårfjell

Bane A - nærmest utgang

Bane B - bortest

KAMP KLASSE BANE KLOKKA LAG

1 lg A 09:40 Lyngen/Karnes 1 - Skibotn
2 lg B 09:40 Mårfjell - Lyngen/Karnes 2
3 lg A 10:00 Lyngen/Karnes 2 - Lyngstuva
5 lg A 10:20 Nordkjosbotn - Ramfjord 1

7 lg A 10:40 Rotsundelv - Ramfjord 2
8 lg B 10:40 Tromsdalen - Skibotn
9 lg A 11:00 Mellembygd - Lyngstuva
10 lg B 11:00 Ramfjord 1 - Mårfjell

11 lg A 11:20 Lyngen/Karnes 1 - Nordkjosbotn
13 lg A 11:40 Lyngen/Karnes 2 - Rotsundelv
15 lg A 12:00 Ramfjord 1 - Tromsdalen
16 lg B 12:00 Nordkjosbotn - Mårfjell

17 lg A 12:20 Ramfjord 2 - Mellembygd
18 lg B 12:20 Skibotn - Nordkjosbotn
19 lg A 12:40 Lyngstuva - Rotsundelv
21 lg A 13:00 Ramfjord 1 - Lyngen/Karnes 1

23 lg A 13:20 Ramfjord 2 - Lyngen/Karnes 2
24 lg B 13:20 Nordkjosbotn - Tromsdalen
25 lg A 13:40 Rotsundelv - Mellembygd
26 lg B 13:40 Mårfjell - Lyngstuva

27 lg A 14:00 Skibotn - Ramfjord 1
29 lg A 14:20 Lyngstuva - Ramfjord 2
31 lg A 14:40 Tromsdalen - Lyngen/Karnes 1
32 lg B 14:40 Mellembygd - Lyngen/Karnes 2


LØRDAG 21. APRIL 2007

Lillejenter (lj): Lyngen/Karnes, Nordkjosbotn 1, Nordkjosbotn 2, Tromsø

Bane A - nærmest utgang

Bane B - bortest


KAMP KLASSE BANE KLOKKA LAG

3 lj B 10:00 Lyngen/Karnes - Nordkjosbotn 1
5 lj B 10:20 Nordkjosbotn 2 - Tromsø

10 lj B 11:20 Nordkjosbotn 1 - Nordkjosbotn 2
12 lj B 11:40 Tromsø - Lyngen/Karnes

17 lj B 12:40 Nordkjosbotn 1 - Tromsø
19 lj B 13:00 Nordkjosbotn 2 - Lyngen/Karnes

24 lj B 14:00 Lyngen/Karnes - Nordkjosbotn 1
26 lj B 14:20 Tromsø - Nordkjosbotn 2

LØRDAG 21. APRIL 2007

Jenter (j): FIL/LK, Nordkjosbotn, Skarp, Slettaelva, Malangshalvøya, Krokelvdalen

KAMP PULJE KLOKKA LAG

1 15:00 FIL/LK - Nordkjosbotn
2 15:20 Skarp - Slettaelva
3 15:40 Malangshalvøya - Krokelvdalen

4 16:00 Nordkjosbotn - Skarp
5 16:20 Slettaelva - Malangshalvøya
6 16:40 Krokelvdalen - FIL/LK

7 17:00 Nordkjosbotn - Slettaelva
8 17:20 Skarp - Krokelvdalen
9 17:40 FIL/LK - Malangshalvøya

10 18:00 Krokelvdalen - Nordkjosbotn
11 18:20 Slettaelva - FIL/LK
12 18:40 Malangshalvøya - Skarp

13 19:00 Slettaelva - Krokelvdalen
14 19:20 Skarp - FIL/LK
15 19:40 Nordkjosbotn - Malangshalvøya


SLUTTSPILL

16 Bronsefinale 20:00 Tabelltreer - Tabellfirer
17 Finale 20:20 Tabellener - Tabelltoer




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline