SISTE NYE OPPSETT!!! LYNGENTURNERINGA - søndag.

Postet av Lyngen/Karnes IL den 18. Apr 2007

Her er oppsettet for søndagens aktiviteter i Lyngenhallen. Da skal miniputter 6-8 og 9-10, samt minijenter og småjenter i ilden. OBS!! NYE OPPSETT PER FREDAG!!

OBS!! Det er satt opp ekstraferge fra Breivikeidet kl. 09.00 søndag morgen!

SØNDAG 22. APRIL 2007 NYTT OPPSETT


Miniputter 6 - 8 år: Furuflaten, Fløya, Lyngen/Karnes rød, Lyngen/Karnes hvit, Lyngen/Karnes blå,
Lyngstuva

Bane A - nærmest utgang
Bane B - midten
Bane C - bortest


KAMP KLASSE BANE KLOKKA LAG

1 MP 6-8 A 09:40 L/K rød - L/K hvit
3 MP 6-8 A 10:00 L/K blå - Furuflaten

5 MP 6-8 A 10:20 Fløya - Lyngstuva
10 MP 6-8 A 11:00 L/K rød - L/K blå

13 MP 6-8 A 11:20 Fløya - L/K hvit
15 MP 6-8 A 11:40 Lyngstuva - Furuflaten

19 MP 6-8 A 12:20 Fløya - L/K rød
21 MP 6-8 A 12:40 Lyngstuva - L/K blå

25 MP 6-8 A 13:20 L/K hvit - Furuflaten
27 MP 6-8 A 13:40 Lyngstuva - L/K rød

30 MP 6-8 A 14:00 Furuflaten - Fløya
33 MP 6-8 A 14:20 L/K hvit - L/K blå

SØNDAG 22. APRIL 2007


Minijenter 9 -10 år: Furuflaten, Nordkjosbotn, Reinen, Lyngen/Karnes 1, Lyngen/Karnes 2

Bane A - nærmest utgang
Bane B - midten
Bane C - bortest

KAMP KLASSE BANE KLOKKA LAG

2 MJ 9-10 B 09:40 Lyngen/Karnes 1 - Lyngen/Karnes 2
6 MJ 9-10 B 10:20 Furuflaten - Nordkjosbotn

8 MJ 9-10 B 10:40 Reinen - Lyngen/Karnes 2
11 MJ 9-10 B 11:00 Lyngen/Karnes 1 - Furuflaten

16 MJ 9-10 B 11:40 Nordkjosbotn - Reinen
17 MJ 9-10 B 12:00 Lyngen/Karnes 2 - Furuflaten

22 MJ 9-10 B 12:40 Nordkjosbotn - Lyngen/Karnes 1
23 MJ 9-10 B 13:00 Furuflaten - Reinen

28 MJ 9-10 B 13:40 Lyngen/Karnes 2 - Nordkjosbotn
31 MJ 9-10 B 14:00 Reinen - Lyngen/Karnes 1


SØNDAG 22. APRIL 2007 NB! NYTT OPPSETT


Miniputter 9 - 10 år: Nordkjosbotn, Tromsø 98-3 rød, Tromsø 98-3 hvit,
Lyngen/Karnes 1, Lyngen/Karnes 2, Malangshalvøya

Bane A - nærmest utgang
Bane B - midten
Bane C - bortest

KAMP KLASSE BANE KLOKKA LAG

4 MP 9-10 C 10:00 Nordkjosbotn - Lyngen/Karnes 1
7 MP 9-10 C 10:20 Malangshalvøya - Lyngen/Karnes 2

9 MP 9-10 C 10:40 Nordkjosbotn - Tromsø 98-3 rød
12 MP 9-10 C 11:00 Tromsø 98-3 hvit - Malangshalvøya

14 MP 9-10 C 11:20 Lyngen/Karnes 2 - Lyngen/Karnes 1
18 MP 9-10 C 12:00 Tromsø 98-3 rød - Malangshalvøya

20 MP 9-10 C 12:20 Tromsø 98-3 hvit - Nordkjosbotn
24 MP 9-10 C 13:00 Lyngen/Karnes 1 - Tromsø 98-3 rød

26 MP 9-10 C 13:20 Lyngen/Karnes 2 - Tromsø 98-3 hvit
29 MP 9-10 C 13:20 Malangshalvøya - Nordkjosbotn

32 MP 9-10 C 14:00 Tromsø 98-3 rød - Lyngen/Karnes 2
34 MP 9-10 C 14:20 Lyngen/Karnes 1 - Tromsø 98-3 hvit
-------------------------------------------------------------------

SØNDAG 22. APRIL 2007

Småjenter (smj):

Pulje A: LK/FIL 1, Slettaelva, Stakkevollan GEPARD, Ramfjord

Pulje B: LK/FIL 2, LK lg, Stakkevollan TIGER, Målselv


KAMP PULJE KLOKKA LAG

1 A 14:40 LK/FIL 1 - Slettaelva
2 B 15:00 LK/FIL 2 - LK/FIL lg.
3 A 15:20 SIF GEPARD - Ramfjord
4 B 15:40 SIF TIGER - Målselv

5 A 16:00 Slettaelva - SIF GEPARD
6 B 16:20 LK/FIL lg. - SIF TIGER
7 A 16:40 Ramfjord - LK/FIL 1
8 B 17:00 Målselv - LK/FIL 2

9 A 17:20 Slettaelva - Ramfjord
10 B 17:40 LK/FIL lg. - Målselv
11 A 18:00 LK/FIL 1 - SIF GEPARD
12 B 18:20 LK/FIL 2 - SIF TIGER



SLUTTSPILL


13 7. plass 18:40 A4 - LK lg.

14 Semifinale 19:00 A1 - B2
15 Semifinale 19:20 A2 - B1

16 5. plass 19:40 A3 - B3

17 Bronsefinale 20:00 Taper 14 - Taper 15
18 Finale 20:20 Vinner 14 - Vinner 15


LK lillegutter deltar på siden av konkurransen.
Laget plasseres sist på tabellen i pulje B.
Resultatet i kampene mot laget teller for de andre lagene.


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline